Tlačidlo "kúpiť" podporuje platobnú bránu Paypal, ktorá je momentálne mimo prevoz. V prípade záujmu si vyberte jeden z balíčkov a platbu vykonajte cez bankový prevod.

IBAN: SK17 0200 0000 0034 2561 8758

SUMA: Vyberte sumu z balíčku, o ktorí máte záujem.

VARIABOLNY SYMBOL: Nezáleží

POPIS PLATBY: Napíšte svôj email, kde chcete dostávať tikety.

                                                           

PRI PLATBE SUHLASÍTE S

Vysvetlenie pojmov

Money management - na mieru

Veľmi dôležitá vec, ktorá musí byť dodržiavaná pre dlhodobé profitovanie na stávkovaní. Po zakúpení balíku, nám poviete, koľko peňazí si viete vyhradiť na stávkovanie a podľa toho vám povieme, koľko budete vkladať na dané tikety peňazí.

Najlepšie stávkové kancelárie

Kú každému tiketu dostanete informáciu v akej stávkovej kancelárii vychádza najlepší kurz. Píšem to preto, aby sme vytiahli maximálnu výhru od stávkových čo vieme.

Tel. číslo & súkromný e-mail

Počas celého členstva sme tu pre vás na súkromnom e-maily. K expert tiketom pridávam aj osobné tel. číslo pre ešte rýchlejšiu podporu ohľadom pripomienok a podnetov, ktoré môžu nastať počas doby členstva.

Úspešnosť

​Úspešnosť napísaná pod každým balíkom je za posledné dva roky stávkovania. Záleží od daného mesiaca, môže byť samozrejme vyššia aj nižšia.

Osobné stretnutie

V prípade zakúpenia expert tiketov na 3 mesiace je možnosť osobného stretnutia na obede a vyriešiť ešte viac vecí osobne.

Pravidelnosť tiketov

Pod každým balíkom je napísané, koľko býva tiketov denne/týždenne. Tento počet sa môže niekedy líšiť.