Vyhledat
  • Admin

Najčastejšie príčiny, prečo neprofituješ na stávkovaní športových zápasov


Pekný deň priatelia,

Dnes si rozoberieme najčastejšie príčiny, prečo z môjho pohľadu ľudia dotujú stávkové kancelárie a neprofitujú na športových stávkach.

Stávkovanie je pre viacero ľudí pomerne náročný odbor a dlhodobo na stávkovaní "prežije“ len niekoľko odvážnych. Prečo je tomu tak? Ako hlavú príčinu vidím, že ľudia stávkujú podľa klasickej nedostačujúcej analýze (Vyhraté zápasy doma, vonku, aktuálna forma), ktorú má vytvorenú každý "amatér" za 5 minút. Neber ma v zlom, ak si sa v tomto našiel. Nevyhol som sa na začiatkoch tejto chybe ani ja. Je to najväčší omyl, ktorého sa môžete dopustiť. Je ich oveľa viac, ale tento konkrétne je z môjho pohľadu ten najviac rozšírený, ktorý robia opakovane tisícky ľudí na Slovensku a Česku. Ďalšie omyly ktorých sa môžete dopustiť:

1. Stávkuješ na dôveru. Tiketu dávaš 7/10 a aj tak ho podáš.

2. Stávkuješ na favoritov, oblúbené tímy, derby.

3. Stávkuješ bez nastaveného kapitálu.

4. Stávkuješ na každý tiket inú sumu, lebo nemáš stratégiu.

5. Stávkuješ na zápas podľa klasickej analýzy (Posledné zápasy,vzájomné zápasy).


Tipy od stávkového poradenstva betking.sk podliehajú MAXIMÁLNE možnej dostupnej analýze. Pre predstavu: jedna analýza zápasu trvá cca 3 hodiny. Stávkujeme iba zápasy ktorým veríme na 100% a to znamená že každý tiket od nás má dôveru 10/10. To neznamená maximálny bet, to znamená že keď tiketu neverím, tak vám ho jednoducho neposielam a nehazardujem/e! Každý z klientov má nastavený kapitál na naše tikety a určenú stratégiu tipovania, pre jeho druh balíčka.


Ponúkame vám viac ako ostatní, za najlepšiu cenu na trhu!

Betking.sk683 zobrazení0 komentář